Kā salabot dārglietas?

Tas nav nekas neparasts, ka tādas smalki veidotas dārglietas kā auskari pēc ilgstošas lietošanas saplīst. Tā vietā, lai šīs dārgās un sentimentālās lietas izmestu, jūs varat izmantot Loctite līmi, lai tām piešķirtu jaunu elpu un jūs varētu priecāties, tās atkal valkājot. Līmei Loctite Super Attak Liquid ir ērts Brush On aplikators, kas ir ideāls šādam pielietojuma veidam, jo ļauj jums viegli izziest līmi pār mazas un neregulāras formas virsmām. Tās spēcīgais sastāvs ir izstrādāts, lai veidotu elastīgus līmējumus, kas sacietē caurspīdīgi, ir neredzami un ilgizturīgi.

Sekojiet mūsu pielietošanas ceļvedim soli pa solim:

1. Nodrošināt, lai gan auskara, gan arī tā pamatnes virsmas ir rūpīgi notīrītas, noņemot jebkurus vecas līmes atlikumus un netīrumus, un tās ir pilnīgi sausas.

2. Rūpīgi uzziest plānu, vienmērīgu līmes slāni uz auskara vietas, kura ir jāsalīmē ar pamatni. Stingri saspiest auskara pamatni atkal kopā ar auskaru un turēt vairākas minūtes.

3. Virsmas nekustināt, kamēr līme sacietē. Neuztraukties, ja līmējuma vietā ir līmes pārpalikums, jo to var viegli noņemt, kad līme ir sacietējusi (skatīt 5. punktu).

4. Vislabākajiem rezultātiem pirms valkāšanas ļaut sacietēt vismaz 1 stundu vai atstāt uz nakti.

5. Ja pēc tam, kad līme ir sacietējusi, ir palicis jebkāds līmes atlikums, to maigi noskrāpēt nost ar asu nazi vai noslaucīt ar audumu, kas samērcēts Loctite Glue Remover vai nagu lakas noņēmējā, kas satur acetonu.

6. Nekavējoties uzlikt atpakaļ vāciņu un uzglabāt vertikāli vēsā un sausā vietā.

Ieteicamie produkti: