Kā salabot kurpes?

Ja ārkārtas situācijā kurpēm ir nepieciešams pielikt papēžus vai atjaunot zoli, Loctite augstas veiktspējas Super Attak Liquid ar Brush On aplikatoru ir ideāla apavu labošanai un zibenīgi ātram rezultātam. Tas palīdzēs jums iegūt lielāku labumu no iemīļotā kurpju pāra. Ērtais aplikators ar birstīti ļauj vieglāk izziest līmi uz lielākām, neregulāras formas virsmām. Tā ir izstrādāta, lai veidotu elastīgus līmējumus uz porainām virsmām. Pēc tam līme sacietē caurspīdīga, veidojot neredzamu līmējumu, kura augstas stiprības sastāvs sniedz ilgstošu noturību.

Sekojiet mūsu pielietošanas ceļvedim soli pa solim:

  1. Nodrošināt, ka abas savienojamās daļas ir cieši pieguļošas, tīras un pilnīgi sausas.
  2. Uzmanīgi izziest plānu, vienmērīgu līmes slāni uz vienas no salīmējamām virsmām. Saspiest abas virsmas stingri kopā un turēt.
  3. Virsmas nekustināt, līdz līme sacietē. Neuztraukties, ja līmējuma vietā ir līmes pārpalikums, jo to var viegli noņemt, kad līme ir sacietējusi (skatīt 5. punktu).
  4. Pirms valkāšanas, ļaut sacietēt vismaz 1-2 stundas. Vislabākajiem rezultātiem atstāt uz nakti.
  5. Ja pēc tam, kad līme ir sacietējusi, ir palicis jebkāds līmes atlikums, to maigi noslaucīt ar audumu, kas samērcēts Loctite Glue Remover vai nagu lakas noņēmējā, kas satur acetonu.
  6. Nekavējoties uzlikt atpakaļ vāciņu un uzglabāt vertikāli vēsā un sausā vietā.

Ieteicamie produkti: