Kā salabot sašķēlušos vai nodriskātu ādas jostu?

Salabojiet savas iemīļotās, personīgās lietas un aksesuārus ar Loctite Super Attak Power Flex. Īpaši stingrais sastāvs ar kaučuka piemaisījumu ir veidots, lai ļoti labi līmētu tādus porainus materiālus kā āda un audumi, veidojot elastīgus līmējumus, kas nav trausli, un tāpēc ir ideāls sašķēlušos jostu remontam. Super Attak Power Flex ir nepilošs gels, un to ir viegli uzklāt bez kļūdām. Gels sacietē caurspīdīgs, veidojot neredzamus un neticami ilgvalkājamus līmējumus. Sarežģītu un grūti sasniedzamu vietu līmēšanai Loctite Super Attak Power Flex Control ir viegli satveramā, saspiežamā pudelītē ar uzgali, kas padara precīzus remonta darbus vieglākus.

Sekojiet mūsu pielietošanas ceļvedim soli pa solim:

1. Izklāt jostu uz plakanas virsmas. Nodrošināt, ka abas savienojamās daļas ir cieši pieguļošas, tīras un pilnīgi sausas.

2.  Atlocīt virsējo, atšķēlušos jostas daļu atpakaļ un rūpīgi izspiest mazu un vienmērīgu līmes daudzumu uz jostas iekšpuses apakšējās daļas, bet ne pārāk tuvu malām, lai nepieļautu līmes izspiešanos.

3. Stingri saspiest abas virsmas kopā, nogludināt un turēt līdz līme sacietē. Ļoti precīziem darbiem izmantot Loctite Power Flex Gel Control. Detaļas nekustināt, līdz līme sacietē. Neuztraukties, ja līmējuma vietā ir līmes pārpalikums, jo to var viegli noņemt, kad līme ir sacietējusi (skatīt 5. punktu).

4. Pirms valkāšanas, ļaut sacietēt vismaz 1-2 stundas. Vislabākajiem rezultātiem atstāt uz nakti.

5. Ja pēc tam, kad līme ir sacietējusi, ir palicis jebkāds līmes atlikums, to noslaucīt ar audumu, kas samērcēts Loctite Glue Remover.

6. Nekavējoties uzlikt atpakaļ vāciņu un uzglabāt vertikāli vēsā un sausā vietā.

Ieteicamie produkti: