Kā saremontēt ādas somu?

Parasti ar ādas somām notiek tā, ka siksna nepārtrauktas lietošanas un pārmērīgi smagu priekšmetu nešanas rezultātā var izdilt, kļūt vaļīga vai atplīst nost. Ar Loctite Super Attak Power Flex jūs varat saplīsušo siksnu ātri pievienot atpakaļ. Īpaši stingrais sastāvs ar kaučuka piemaisījumu ir veidots, lai ļoti labi līmētu tādus porainus materiālus kā āda un audumi, veidojot elastīgus līmējumus, kas nav trausli. Super Attak Power Flex ir nepilošs gels, un to ir viegli uzklāt bez kļūdām. Gels sacietē caurspīdīgs, veidojot neredzamus un neticami ilgvalkājamus līmējumus. Sarežģītu un grūti sasniedzamu vietu līmēšanai mēs iesakām Loctite Super Attak Power Flex Control viegli satveramā, saspiežamā pudelītē ar uzgali, kas padara precīzus remonta darbus vieglākus.

Sekojiet mūsu pielietošanas ceļvedim soli pa solim:

1. Novietot somu uz plakanas virsmas, piemēram, galda, un notīrīt abas salīmējamās virsmas. Pārliecināties, ka tās pirms līmes uzklāšanas ir pilnīgi sausas

2. Gan uz somas virsmas, gan arī uz siksnas gala rūpīgi uzklāt plānu un vienmērīgu līmes kārtiņu.

3. Stingri saspiest abas daļas kopā un turēt, līdz līme sacietē. Ļoti precīziem darbiem izmantot Loctite Power Flex Gel Control. Detaļas nekustināt, līdz līme sacietē. Neuztraukties, ja līmējuma vietā ir līmes pārpalikums, jo to var viegli noņemt, kad līme ir sacietējusi (skatīt 5. punktu).

4. Pirms izmantošanas, ļaut sacietēt vismaz 1-2 stundas. Vislabākajiem rezultātiem atstāt uz nakti.

5. Ja pēc tam, kad līme ir sacietējusi, ir palicis jebkāds līmes atlikums, to noslaucīt ar audumu, kas samērcēts Loctite Glue Remover.

6. Nekavējoties uzlikt atpakaļ vāciņu un uzglabāt vertikāli vēsā un sausā vietā.

Ieteicamie produkti: