Kā sastiprināt pulksteņa siksniņu?

Īpaši spēcīgā līme ar kaučuka piemaisījumu Loctite Super Attak Power Flex glābj jūsu vērtīgās lietas no izdiluma un saplīšanas, veidojot elastīgus līmējumus, kas nav trausli. Super Attak Power Flex elastīgā līme darbojas uz porainām pamatnēm un ir ideāla izvēle pulksteņa siksniņas remontam. Nepilošais gels sacietē caurspīdīgs un veido neredzamus, ilgvalkājamus līmējumus. Tā augstas stiprības sastāvs nodrošina ilgstošu noturību, un līmējumi ir izturīgi gan pret laika apstākļiem, gan arī pret triecienu. Sarežģītām, grūti pieejamām vietām Loctite Super Attak Power Flex Control piedāvā viegli satveramu, saspiežamu pudelīti ar precīzu uzgali, kas palīdz veikt darbu vienkāršāk.

Sekojiet mūsu pielietošanas ceļvedim soli pa solim *:

  1. Nodrošināt, ka abas savienojamās daļas ir cieši pieguļošas, tīras un pilnīgi sausas.
  2. Uzmanīgi izspiest mazu pilienu uz vienas virsmas. Saspiest abas daļas kopā un turēt, kamēr līme sacietē. Ļoti precīziem darbiem izmantot Super Attak Power Flex Control.
  3. Detaļas nekustināt, līdz līme sacietē. Neuztraukties, ja līmējuma vietā ir līmes pārpalikums, jo to var viegli noņemt, kad līme ir sacietējusi (skatīt 5. punktu).
  4. Pirms valkāšanas, ļaut sacietēt vismaz 1-2 stundas. Vislabākajiem rezultātiem atstāt uz nakti.
  5. Ja pēc tam, kad līme ir sacietējusi, ir palicis jebkāds līmes atlikums, to maigi noslaucīt ar audumu, kas samērcēts Loctite Glue Remover vai nagu lakas noņēmējā, kas satur acetonu.
  6. Nekavējoties uzlikt atpakaļ vāciņu un uzglabāt vertikāli vēsā un sausā vietā.

* Nav piemērots silikonizētajām siksniņām.

Ieteicamie produkti: