Kā salabot plastmasas rotaļlietu?

Loctite Super Attak All Plastics ir īpaši veidota, lai remontētu plastmasu, dažās sekundēs pārvēršot asaras smaidā. Loctite Super Attak All Plastics līmē pat grūti salīmējamas plastmasas, piemēram, polietilēnu, zibenīgi ātri nodrošinot stiprību un precizitāti. Super Attak All Plastics ātrā, divējādas darbības saistvielas sistēma ir izstrādāta salīmēšanai dažu sekunžu laikā. Pēc tam tā sacietē caurspīdīga, veidojot neredzamu līmējumu. Tā ir ideāls risinājums rotaļlietu remontam, un līmes augstas stiprības sastāvs sniedz ilgstošu izturību tur, kur tā ir visvairāk vajadzīga.

Sekojiet mūsu pielietošanas ceļvedim soli pa solim:

1. Nodrošināt, ka abas savienojamās daļas ir cieši pieguļošas, tīras un pilnīgi sausas.

 

2. Uz abām saplīsušās rotaļlietas daļām uzklāt Surface Activator un nogaidīt 60 sekundes, lai nožūst. Paņemt līmi un rūpīgi izspiest mazu pilieniņu uz vienas virsmas. Tūlīt saspiest virsmas kopā un, nekustinot detaļas, stingri turēt līdz līme sacietē.

3. Neuztraukties, ja līmējuma vietā ir līmes pārpalikums, jo to var viegli noņemt, kad līme ir sacietējusi (skatīt 5. punktu).

4. Ļaut sacietēt vismaz 1-2 stundas. Vislabākajiem rezultātiem pirms lietošanas atstāt uz nakti.

5. Ja pēc tam, kad līme ir sacietējusi, ir palicis jebkāds līmes atlikums, to maigi noskrāpēt nost ar asu nazi vai noslaucīt ar audumu, kas samērcēts Loctite Glue Remover vai nagu lakas noņēmējā, kas satur acetonu.

6. Nekavējoties uzlikt atpakaļ vāciņu un uzglabāt vertikāli vēsā un sausā vietā.

Ieteicamie produkti: