Kā nostiprināt datora vai klēpjdatora salūzušu taustiņu?

Uz Loctite Super Attak Power Easy var paļauties, lai ātri un precīzi pielīmētu atpakaļ salūzušus vai nolauztus klaviatūras taustiņus. Līmei ir spēcīgs sastāvs, kas iztur pastāvīgu lietošanu un temperatūras izmaiņas. Loctite Super Attak Power Easy ir unikāla tajā, ka tā sniedz papildus laiku virsmu stāvokļa korekcijai, kas samazina arī iespēju nejauši salīmēt kopā pirkstus. Spēcīgais nepiloša gela sastāvs ir veidots, lai pēc dažām minūtēm sacietētu caurspīdīgs, neatstājot neglītas, baltas līmes pēdas vai traipus. Augstas stiprības līmējums var izturēt nepārtrauktu lietošanu.

Sekojiet mūsu pielietošanas ceļvedim soli pa solim:

1. Nodrošināt, ka divas salīmējamās virsmas ir tīras, pilnīgi sausas un cieši pieguļošas.

2. Rūpīgi izspiest mazu, vienmērīgu daudzumu Super Attak Power Easy uz vienas virsmas malas un pēc tam saspiest daļas atkal stingri kopā. Ja nepieciešams, pirms līmes sacietēšanas Super Attak Power Easy tagad sniedz jums laiku detaļu stāvokļa koriģēšanai, lai tiktu iegūts precīzāks novietojums.

3. Turēt taustiņu nekustīgi, līdz līme sacietē. Neuztraukties, ja līmējuma vietā ir līmes pārpalikums, jo to var viegli noņemt, kad līme ir sacietējusi (skatīt 6. punktu).

4. Iespiest taustiņu atpakaļ tā vietā uz klaviatūras.

5. Ļaut sacietēt vismaz 1-2 stundas. Vislabākajiem rezultātiem pirms lietošanas atstāt uz nakti.

6. Ja pēc tam, kad līme ir sacietējusi, ir palicis jebkāds līmes atlikums, to maigi noslaucīt ar audumu, kas samērcēts Loctite Glue Remover. Neslaucīt datora detaļas ar nekādu produktu, kas satur acetonu, piemēram, nagu lakas noņēmēju.

7. Tūlīt uzlikt atpakaļ vāciņu un līmi uzglabāt vertikāli, vēsā un sausā vietā.

Ieteicamie produkti: