Kā nostiprināt naža spalu?

Galda piederumu krīzē saglabāt mieru. Loctite Super Attak Gel Control ir vienīgais instruments, kas jums nepieciešams, lai ātri salabotu un atjaunotu salūzuša naža spalu, ietaupot naudu un laiku iemīļotā galda piederumu komplekta salūzušās detaļas meklējumos. Loctite Super AttakGel Control ir nepilošs gels, kas sacietē caurspīdīgs, veidojot stiprus un neredzamus līmējumus. Tas ir īpaši veidots, lai nodrošinātu ilgstošu noturību, un tā viegli satveramā, saspiežamā pudelīte ar garāku uzgali, nodrošina, ka precīza līmes uzklāšana pat grūti sasniedzamās vietās ir vienkārša.

Sekojiet mūsu pielietošanas ceļvedim soli pa solim:

  1. Nodrošināt, ka abas savienojamās daļas ir cieši pieguļošas, tīras un pilnīgi sausas.
  2. Rūpīgi izspiest mazu līmes daudzumu uz naža pamatnes iekšpuses, pēc tam nekavējoties stingri saskrūvēt vai saspiest abas daļas atkal kopā un turēt.
  3. Detaļas nekustināt, līdz līme sacietē. Neuztraukties, ja līmējuma vietā ir līmes pārpalikums, jo to var viegli noņemt, kad līme ir sacietējusi (skatīt 5. punktu).
  4. Pirms nazi izmantot atkal, atstāt to mierā vismaz uz vienu stundu. Vislabākajiem rezultātiem atstāt uz nakti.
  5. Ja pēc tam, kad līme ir sacietējusi, ir palicis jebkāds līmes atlikums, to maigi noskrāpēt nost ar asu nazi vai noslaucīt ar audumu, kas samērcēts Loctite Glue Remover vai nagu lakas noņēmējā, kas satur acetonu.
  6. Nekavējoties uzlikt atpakaļ vāciņu un uzglabāt vertikāli vēsā un sausā vietā.

Ieteicamie produkti: