Kā pielīmēt gumijas aizsargus atpakaļ pie stikla paplātes?

Pielīmējiet atpakaļ bojātos vai nodilušos gumijas aizsargus pie stikla paplātēm, lai nepieļautu, ka tās saskrāpē vai bojā koka vai stikla galdu virsmas. Loctite Super Attak Power Flex ir inovatīvs gels ar kaučuka piemaisījumu, kas ir ideāls lietošanai uz porainiem materiāliem, piemēram, gumijas, un ir īpaši veidots, lai radītu izturīgus, nelūstošus un elastīgus līmējumus. Pēc dažām minūtēm spēcīgais, nepilošais gels sacietē caurspīdīgs, veidojot tīru un kārtīgu apdari, un līmējumi ir ļoti ilgvalkājami un izturīgi pret triecienu. Precīzākam pielietojumam mēs iesakām izmantot Super Attak Power Flex Control, kas ir viegli satveramā, saspiežamā pudelītē ar aplikatora uzgali, kas padara remonta darbus vienkāršus.

Sekojiet mūsu pielietošanas ceļvedim soli pa solim:

  1. Nodrošināt, lai abas detaļas ir tīras, pilnīgi sausas un cieši pieguļošas.
  2. Uzmanīgi izspiest mazu pilienu Super Attak Power Easy uz vienas gumijas paliktņa puses.
  3. Piespiest ar līmi pārklāto pusi atpakaļ pie stikla paplātes. Ja nepieciešams, Super Attak Power Easy tagad sniedz jums laiku paliktņa stāvokļa koriģēšanai, lai tiktu iegūts precīzāks novietojums.
  4. Kad nolikts vietā, detaļas turēt nekustīgi, līdz līme sacietē. Neuztraukties, ja līmējuma vietā ir līmes pārpalikums, jo to var viegli noņemt, kad līme ir sacietējusi (skatīt 6. punktu).
  5. Ļaut sacietēt vismaz 1-2 stundas. Vislabākajiem rezultātiem pirms lietošanas atstāt uz nakti.
  6. Ja pēc tam, kad līme ir sacietējusi, ir palicis jebkāds līmes atlikums, to maigi noskrāpēt nost ar asu nazi vai noslaucīt ar audumu, kas samērcēts Loctite Glue Remover vai nagu lakas noņēmējā, kas satur acetonu.
  7. Nekavējoties uzlikt atpakaļ vāciņu un uzglabāt vertikāli vēsā un sausā vietā.

Ieteicamie produkti: