Kā salabot dārza grābekli?

Saglābiet ģimenes grābekli ar Loctite. Mēs iesakām izmantot Loctite Super Attak Power Flex ar kaučuka piemaisījumu, kas ir izturīga gan pret laika apstākļiem, gan triecienu. Tā var izturēt galējas temperatūras izmaiņas, kā arī nepārtrauktu laika apstākļu un ūdens iedarbību. Super Attak Power Flex ir nepiloša gela sastāvs, kas ļauj līmi viegli uzklāt bez detaļu sabojāšanas. Pēc tam tā sacietē caurspīdīga, veidojot neredzamus un ilglietojamus līmējumus. Sarežģītiem remonta darbiem Loctite Super Attak Power Flex Control piedāvā viegli satveramu, saspiežamu pudelīti ar garāku uzgali, kas palīdz veikt darbu ātri un vienkārši.

Sekojiet mūsu pielietošanas ceļvedim soli pa solim:

  1. Nodrošināt, lai abas grābekļa daļas ir tīras, bez taukvielām un eļļas, un ir pilnīgi sausas.
  2. Vienmērīgi izspiest vienmērīgu līmes daudzumu visapkārt virsmai grābekļa galā. Iespiest grābekļa galu rokturī un abas detaļas stingri saspiest kopā. Turēt, līdz līme sacietē. Precīziem darbiem izmantot Super Attak Power Flex Control.
  3. Detaļas nekustināt, līdz līme sacietē. Neuztraukties, ja līmējuma vietā ir līmes pārpalikums, jo to var viegli noņemt, kad līme ir sacietējusi (skatīt 5. punktu).
  4. Pirms grābekli izmantot atkal, ļaut līmei sacietēt vismaz 1-2 stundas. Vislabākajiem rezultātiem atstāt uz nakti.
  5. Ja pēc tam, kad līme ir sacietējusi, ir palicis jebkāds līmes atlikums, to maigi noskrāpēt nost ar asu nazi vai noslaucīt ar audumu, kas samērcēts Loctite Glue Remover vai nagu lakas noņēmējā, kas satur acetonu.
  6. Nekavējoties uzlikt atpakaļ vāciņu un uzglabāt vertikāli vēsā un sausā vietā.

Ieteicamie produkti: