Kā salabot lietussarga rokturi?

Salabojiet ikdienas lietas ar Loctite augstas veiktspējas Super Attak Liquid. Loctite Super Attak Liquid ir arī ērtā, maza izmēra iepakojumā, ko ir viegli ielikt rokassomiņā un nest sev līdzi, lai kur jūs ietu. Loctite Super Attak Liquid ir speciāli izveidota, lai to izmantotu ātriem remontiem ārkārtas situācijā. Līme sacietē caurspīdīga, ātri sasniedz stiprību un veido precīzu, neredzamu un uzticamu līmējumu. Kad līme ir sacietējusi, augstas stiprības sastāvs nodrošina ilgstošu noturību nepārtrauktā lietošanā un laika apstākļu iedarbībā. Līme ir nevainojama tādu detaļu nostiprināšanā kā izdilis vai salūzis lietussarga rokturis.

Sekojiet mūsu pielietošanas ceļvedim soli pa solim:

  1. Nodrošināt, ka abas savienojamās daļas ir cieši pieguļošas, tīras un pilnīgi sausas
  2. Rūpīgi izspiest superlīmi apkārt vītnei lietussarga stieņa pamatnē.
  3. Tūlīt uzspiest rokturi atpakaļ uz stieņa un stingri turēt vietā.
  4. Detaļas nekustināt, līdz līme sacietē. Neuztraukties, ja līmējuma vietā ir līmes pārpalikums, jo to var viegli noņemt, kad līme ir sacietējusi (skatīt 6. punktu).
  5. Vislabākajiem rezultātiem pirms lietošanas atstāt mierā vismaz uz vienu stundu.
  6. Ja pēc tam, kad līme ir sacietējusi, ir palicis jebkāds līmes atlikums, to maigi noskrāpēt nost ar asu nazi vai noslaucīt ar audumu, kas samērcēts Loctite Glue Remover vai nagu lakas noņēmējā, kas satur acetonu.
  7. Nekavējoties uzlikt atpakaļ vāciņu un uzglabāt vertikāli vēsā un sausā vietā.

Ieteicamie produkti: