Kā salabot porcelāna figūriņu?

Kad vērtīgie antīkie priekšmeti un sentimentālie ornamenti saplīst vai atdalās, tam nav jābūt to mūža galam. Var uzticēties Loctite Super Attak Liquid, lai tīri un droši saliktu tos atkal kopā. Loctite Super Attak Liquid ir ideāla uz tādiem materiāliem kā keramikas izstrādājumi un keramikas trauki, jo tā ir īpaši veidota, lai zibenīgi ātri nodrošinātu ļoti stiprus līmējumus. Kad līme saistās, līmējumi sacietē caurspīdīgi īsā laikā un veido ilgnoturīgu un neredzamu sasaisti.

Sekojiet mūsu pielietošanas ceļvedim soli pa solim:

1. Nodrošināt, lai abas figūriņas daļas ir cieši pieguļošas, bez netīrumiem vai taukvielām un pilnīgi sausas.

2. Uzmanīgi izspiest mazu un vienmērīgu līmes daudzumu uz vienas no atkal savienojamo virsmu malām. Pēc tam nekavējoties saspiest abas virsmas kopā un turēt.

3. Detaļas nekustināt, līdz līme sacietē. Neuztraukties, ja līmējuma vietā ir līmes pārpalikums, jo to var viegli noņemt, kad līme ir sacietējusi (skatīt 5. punktu).

4. Pirms aiztikt vai pārvietot, atstāt mierā vismaz vienu stundu. Vislabākajiem rezultātiem atstāt uz nakti.

5. Ja pēc tam, kad līme ir sacietējusi, ir palicis jebkāds līmes atlikums, to maigi noskrāpēt nost ar asu nazi vai noslaucīt ar audumu, kas samērcēts Loctite Glue Remover vai nagu lakas noņēmējā, kas satur acetonu.

6. Nekavējoties uzlikt atpakaļ vāciņu un uzglabāt vertikāli vēsā un sausā vietā.

Ieteicamie produkti: