Kā salabot stikla ūdens krūzi?

Loctite Super Attak Glass ir īpaši izveidota, lai remontētu stikla traukus, katru reizi sniedzot mirdzošu rezultātu. Pēc sacietēšanas tā veido kristālskaidrus līmējumus uz visiem stikla lūzumu un plaisu tipiem, nodrošinot pret ūdeni un trauku mazgāšanas mašīnas darbību izturīgas šuves, kas ir ne tikai skaidras un bez nepatīkami baltām līmes paliekām, bet ir arī pietiekami izturīgas, lai izturētu  temperatūras izmaiņu un ūdens radīto spiedienu. Loctite Super Attak Glass ir izveidota, lai līmētu visu veidu stiklus: stiklu, kristālu, tonēto stiklu, stikla izstrādājumus, dūmaino stiklu un pūsto stiklu. Tai ir augstas stiprības sastāvs, kas nodrošina ilgstošu izturību.

Sekojiet mūsu pielietošanas ceļvedim soli pa solim:

  1. Nomazgāt lūzuma vietu ar ūdeni (neizmantot mazgāšanas līdzekli, jo tas var pasliktināt līmes veiktspēju) un rūpīgi nosusināt. Nodrošināt, ka savienojamās vietas ir labi pieguļošas.
  2. Uzmanīgi izspiest mazu pilienu uz vienas no saplīsušajām daļām. Saspiest virsmas stingri kopā un gaidīt, kamēr līme sacietē.
  3. Nekustināt, līdz virsmas ir salipušas.  Neuztraukties, ja līmējuma vietā ir līmes pārpalikums, jo to var viegli noņemt, kad līme ir sacietējusi (skatīt 5. punktu).
  4. Pirms lietošanas ļaut sacietēt vismaz 1-2 stundas. Vislabākajiem rezultātiem atstāt uz nakti.
  5. Ja pēc tam, kad līme ir sacietējusi, ir palicis jebkāds līmes atlikums, to maigi noskrāpēt nost ar asu nazi vai noslaucīt ar audumu, kas samērcēts Loctite Glue Remover vai nagu lakas noņēmējā, kas satur acetonu.
  6. Nekavējoties uzlikt atpakaļ vāciņu un uzglabāt vertikāli vēsā un sausā vietā.

Ieteicamie produkti: