Kā saremontēt gleznas rāmi?

Vēlreiz jūtiet lepnumu, skatot piemiņas lietas mājās vai birojā. Loctite Super Attak Power Easy ir īpaši veidota, lai sniegtu papildus laiku virsmu un detaļu stāvokļa koriģēšanai. Tā ir ideāls risinājums remonta darbiem, kas prasa rūpīgu un precīzu novietojumu, piemēram, gleznas rāmja labošana. Sastāvs ir veidots arī tā, lai samazinātu risku nejauši salīmēt kopā pirkstus. Pēc dažām minūtēm spēcīgais, nepilošais gels sacietē caurspīdīgs, veidojot neredzamu līmējumu un sniedzot jums tīru un kārtīgu rāmja noformējumu, kamēr augstas stiprības sastāvs nodrošina ilgstošu izturību.

Sekojiet mūsu pielietošanas ceļvedim soli pa solim:

  1. Nodrošināt, ka salīmējamās virsmas ir tīras, pilnīgi sausas un cieši pieguļošas..
  2. Uzmanīgi izspiest mazu pilienu Super Attak Power Easy uz vienas no virsmām un saspiest abas virsmas atpakaļ kopā. Ja nepieciešams, Super Attak Power Easy tagad sniedz jums laiku detaļu stāvokļa koriģēšanai, lai tiktu iegūts precīzāks novietojums.
  3. Līdz līme sacietē, detaļas turēt nekustīgi. Neuztraukties, ja līmējuma vietā ir līmes pārpalikums, jo to var viegli noņemt, kad līme ir sacietējusi (skatīt 5. punktu).
  4. 
Ļaut sacietēt vismaz 1-2 stundas. Vislabākajiem rezultātiem pirms lietošanas atstāt uz nakti.
  5. Ja pēc tam, kad līme ir sacietējusi, ir palicis jebkāds līmes atlikums, to maigi noskrāpēt nost ar asu nazi vai noslaucīt ar audumu, kas samērcēts Loctite Glue Remover vai nagu lakas noņēmējā, kas satur acetonu.
  6. 
Nekavējoties uzlikt atpakaļ vāciņu un uzglabāt vertikāli vēsā un sausā vietā.

Ieteicamie produkti: