Kā saremontēt koka vilcieniņu?

Ja jūs meklējiet ātru veidu, kā sastiprināt jūsu bērna mīļāko koka rotaļlietu, Loctite Super Attak Power Easy ir uzticams un daudzpusīgs risinājums. Tās unikālais sastāvs sniedz papildus laiku detaļu stāvokļa koriģēšanai un virsmu precīzai savietošanai, un tā ir arī izveidota, lai samazinātu risku nejauši salīmēt kopā pirkstus. Pēc papildus laika iespējamai detaļu novietošanai, spēcīgais, nepilošais gela sastāvs sacietē caurspīdīgs, neatstājot neglītos, baltos līmes atlikumus vai traipus. Augstas stiprības sastāvs nodrošina ilgstošu noturību nepārtrauktā lietošanā.

Sekojiet mūsu pielietošanas ceļvedim soli pa solim:

  1. 
Nodrošināt, ka salīmējamās virsmas ir tīras, pilnīgi sausas un cieši pieguļošas.
  2. Uzmanīgi izspiest mazu pilienu Super Attak Power Easy uz vienas no sastiprināmām virsmām. Stingri saspiest abas detaļas kopā. Ja nepieciešams, Super Attak Power Easy tagad sniedz jums laiku detaļu stāvokļa koriģēšanai, lai tiktu iegūts precīzāks novietojums.
  3. Līdz līme sacietē, detaļas turēt nekustīgi. Neuztraukties, ja līmējuma vietā ir līmes pārpalikums, jo to var viegli noņemt, kad līme ir sacietējusi (skatīt 5. punktu).
  4. Ļaut sacietēt vismaz 1-2 stundas. Vislabākajiem rezultātiem pirms lietošanas atstāt uz nakti.
  5. Ja pēc tam, kad līme ir sacietējusi, ir palicis jebkāds līmes atlikums, to maigi noskrāpēt nost ar asu nazi vai noslaucīt ar audumu, kas samērcēts Loctite Glue Remover vai nagu lakas noņēmējā, kas satur acetonu.
  6. Nekavējoties uzlikt atpakaļ vāciņu un uzglabāt vertikāli vēsā un sausā vietā.

Ieteicamie produkti: