Kā sastiprināt saplēstu tasīti?

Drīzāk salabojiet nekā nomainiet jūsu dārgos sadzīves priekšmetus, izmantojot Loctite augstas veiktspējas superlīmi. Loctite Super Attak Gel ir ideāla keramikas izstrādājumu un keramikas trauku remontam. Nepilošs gels sacietē, veidojot caurspīdīgus līmējumus, nodrošinot, ka mazu un parastu lūzumu labošana ir viegla un precīza, kamēr augstas stiprības sastāvs dod ilgstošu noturību. Grūti sasniedzamām vietām un sarežģītiem labojumiem Loctite Super AttakGel Control piedāvā viegli satveramu, saspiežamu pudelīti un uzgali precīzai līmes uzklāšanai.

Sekojiet mūsu pielietošanas ceļvedim soli pa solim*:

  1. Nodrošināt, ka abas savienojamās daļas ir cieši pieguļošas, tīras un pilnīgi sausas.
  2. Rūpīgi izspiest mazu līmes pilieniņu uz vienas no salīmējamām virsmām un abas daļas tūlīt saspiest kopā. Ļoti precīziem darbiem izmantot Loctite Super Attak Gel Control.
  3. Detaļas nekustināt, līdz līme sacietē. Neuztraukties, ja līmējuma vietā ir līmes pārpalikums, jo to var viegli noņemt, kad līme ir sacietējusi (skatīt 5. punktu).
  4. Pirms ļaut tasītei nonākt saskarē ar ūdeni, nogaidīt vismaz vienu stundu. Vislabākajiem rezultātiem atstāt uz nakti.
  5. Ja pēc tam, kad līme ir sacietējusi, ir palicis jebkāds līmes atlikums, to maigi noskrāpēt nost ar asu nazi vai noslaucīt ar audumu, kas samērcēts Loctite Glue Remover vai nagu lakas noņēmējā, kas satur acetonu.
  6. Nekavējoties uzlikt atpakaļ vāciņu un uzglabāt vertikāli vēsā un sausā vietā.


*Drošības nolūkos mēs neiesakām izmantot superlīmi tādu tasīšu labošanai, kas saturēs karstus šķidrumus.

Ieteicamie produkti: