Kā izveidot ceļojuma piemiņas kastīti?

Izmantojot Loctite Super Attak, saglabājiet kā dārgumu savas ceļojuma atmiņas uz mūžu, izveidojot īpašu ceļojuma kastīti, kas droši saglabās visas jūsu piemiņas lietas un atgādinājumus. Loctite Super Attak sacietē caurspīdīga un veido ļoti stiprus un neredzamus līmējumus. Izmantojot pieredzi no sava iepriekšējā atvaļinājuma, izveidojiet šo unikālo ceļojumu kastīšu komplektu un iedvesmojieties savam nākošajam ceļojuma piedzīvojumam.

Sekojiet mūsu “soli pa solim” ceļvedim, kā to izveidot:

  1. Savākt visus nieciņus un piemiņas lietas, kas ir saglabātas no ceļojumiem, piemēram, biļešu pasaknīšus, suvenīrus, pastkartes un naudu.
  2. Kastītes var izveidot, atkārtoti izmantojot vecas DVD kastītes.
  3. Vienmērīgi izziest Loctite Super Attak slānīti pa kastītes iekšpusi un oderēt ar gludu papīru.
  4. Lai dekorētu kastītes ārpusi, apkārt tās virsmai var pielīmēt ceļojumā apmeklētās vietas karti. To darot, kastītes ārpusei uzmanīgi uzklāt vienmērīgu līmes kārtiņu, pēc tam pārklāt ar karti un piegludināt.
  5. Jebkādus nelīdzenus stūrus nogriezt nost un, ja nepieciešams, uzklāt vairāk līmes, nodrošinot, ka stūri ir droši nostiprināti.
  6. Pirms uzglabāšanas pārbaudīt piemiņas lietas. Ja kaut kas ceļojumu laikā ir salūzis, to atkal var viegli salīmēt kopā ar Loctite līmi.
  7. Uz kastītes muguras var norādīt apmeklētās pilsētas vai valsts nosaukumu.
  8. Atstāt sacietēt uz 1-2 stundām.
  9. Piepildīt kastītes ar ceļojumu kolekcijām.

Ieteicamie produkti: