Kā veikt somas dekupāžu?

Kā veikt somas dekupāžu?

Veiciet paziņojumu, uzpošot vecu somu un pievienojot tai dekoratīvus un stilīgus elementus. Pēc tam, kas jūs esiet izvēlējušies dizainu, Loctite Super Attak nodrošinās, ka katrs gabals tiks droši nostiprināts vietā. Mēs iesakām izmantot Loctite Super Attak Power Easy, jo tā ir izveidota, lai sniegtu papildus laiku detaļu stāvokļa koriģēšanai. Tā ir veidota arī tā, lai samazinātu risku nejauši salīmēt kopā pirkstus, padarot to ideālu neērtiem darbiem. Kad detaļas ir vietā, pēc dažām minūtēm spēcīgais, nepilošais gels sacietē caurspīdīgs, veidojot kārtīgu un neredzamu līmējumu, un tā augstas stiprības sastāvs nodrošina ilgstošu noturību.

Sekojiet mūsu pielietošanas ceļvedim soli pa solim:

  1. Nodrošināt, ka somas virsma ir tīra un pilnīgi sausa.
  2. Rūpīgi izspiest mazu Super Attak Power Easy pilieniņu uz vienas dekorācijas puses.
  3. Piespiest ar līmi pārklāto dekorācijas pusi pie somas. Ja nepieciešams, Super Attak Power Easy tagad sniedz jums laiku detaļu stāvokļa koriģēšanai, lai tiktu iegūts precīzāks novietojums.
  4. Kad nolikts vietā, turēt nekustinot līdz līme sacietē. Neuztraukties, ja līmējuma vietā ir līmes pārpalikums, jo to var viegli noņemt, kad līme ir sacietējusi (skatīt 6. punktu).
  5. Ļaut sacietēt vismaz 1-2 stundas. Vislabākajiem rezultātiem pirms lietošanas atstāt uz nakti.
  6. Ja pēc tam, kad līme ir sacietējusi, ir palicis jebkāds līmes atlikums, to maigi noskrāpēt nost ar asu nazi vai noslaucīt ar audumu, kas samērcēts Loctite Glue Remover vai nagu lakas noņēmējā, kas satur acetonu.
  7. Nekavējoties uzlikt atpakaļ vāciņu un uzglabāt vertikāli vēsā un sausā vietā.

Ieteicamie produkti: