LOCTITE VĒSTURE
Stāsts līdz šim

Vairāk nekā 50 gadus Loctite pārspēj pati sevi kā vispasaules līderis uzticamos saistvielu risinājumos. Mūsu moderno produktu klāsts ir pieejams vairāk nekā 80 valstīs visā pasaulē, un tas ir atpazīstams ar ārkārtēju ātrumu, stiprību, ilgnoturību un vieglo lietošanu.

Visā pasaulē patērētāji paļaujas uz Loctite dēļ tās ātrajiem, stiprajiem un ilgnoturīgajiem risinājumiem līmēšanas darbos. Mūsu pašreizējās saistības patērētāju izpētē un inovatīvajās tehnoloģijās, turpina mūs veidot kā visā pasaulē vadošo saistvielu prečzīmi.

2018

Tiek izlaists inovatīvais Loctite Perfect Pen: beidzot superlīmes ierīce pildspalvas formā, kas ļauj tīri, precīzi un viegli dozēt līmi.

Atkārtoti pilnībā tiek izlaists Super Attak klāsts: jauns dizains un jauns šķidrais sastāvs - tagad izturīgs pret ūdeni, triecienu un temperatūrām (no -50°C līdz +120°C)!

2014

Atkārtoti tiek izlaista Super Attak Power Flex. Stiprā un elastīgā Super Attak atgriežas atpakaļ uz skatuves ar pat vēl spēcīgāku vizuālo tēlu: piekārtais vīrs tagad karājas ar kājām gaisā no elastīga tramplīna!

2012

Jauns dizains un no jauna tiek izlaists: Loctite Super Attak Liquid klāsts, kas ir ar uzlabotu, pret ūdeni un veļas mazgājamās mašīnas iedarbību izturīgu sastāvu, kas sasniedz D3 tehnisko standartu atbilstoši DIN EN 204

2010

Tiek izlaista Super Attak Power Easy ar ilgāku sacietēšanas laiku, kas ļauj detaļu stāvokļa koriģēšanu un atkārtotu novietošanu.

2008

Tiek izlaists pirmais elastīgas momontlīmes sastāvs: Power Flex.

2006

No jauna tiek izlaists Liquid Super Attak klāsts ar triecienizturīgu sastāvu

1997

Vācijas ražotājs Henkel ieguva Loctite Corporation.

 

 

1975

Loctite pārdeva superlīmi kā vielu, kas var atbilst ne tikai rūpniecības vajadzībām, bet arī ikdienas līmēšanas vajadzībām mājās.

 

1968

Loctite Corporation iegāja automobiļu tirgū, novēršot dzinēju vibrācijas vaļīgo stiprinājumu dēļ.

1960

Līdz 1960. gadam tirdzniecības apjomi sasniedza skaitli 1 miljons dolāru. Loctite attīstīja tās pirmo mārketinga stratēģiju: "Mēs nepārdodam tikai līmes pudelīti, mēs pārdodam sistēmu", izceļot Loctite būtisko lomu rūpniecisko iekārtu uzturēšanā un ilgmūžībā.

1960. gadu beigās zinātnieku komanda atklāja ciānakrilātus, kas pēc tam tika attīstīti zem Loctite prečuzīmes. Šī revolucionārā akrila bāze, kas tagad ir pazīstama kā superlīme, momentāni sacietē istabas temperatūrā, pielīpot pie vairuma virsmu un materiālu, ar kuriem tā nonāk saskarē.

1953

Visos mehānismu veidos, tāpat kā tas notiek šodien, berze izraisa nodilumu un nolietošanos, uzgriežņu un skrūvju vaļīgumu un noplūdes. Šī situācija ilgstoši tika pieņemta kā neatrisināma problēma, līdz tēvs un dēls, ķīmijas doktori Dr. Vernon Krieble un Robert Krieble izgudroja anaerobās līmes Trinity koledžas laboratorijā, Konetikutā.

Šie unikālie sveķi sacietēja bez gaisa klātbūtnes un, reiz uzklāti uzgriežņiem un skrūvēm, piepildīja spraugas, droši noturot tos vietā. Kad tas tika attīstīts tirgus vajadzībām, Krieble nodibināja uzņēmumu American Sealants.